dap:x
playful Kiss, Boys over flowers si dak se pune dream high(cameo)
oricum imi plk cum joaca foarte mult:X
apropo dak iti place de el te'as sfatui sa urmaresti We got merried:))
ii un talkshow...foarte amuzant:))
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
stiu au ataea seriale si recomandari ca mie greu sa nu incep ceva nou:P
Dar ma straduiesc:))
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Yes I know:X
do you like KAT-TUN too?:x
20 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Toate imi plac:X
Din Big Bang imi place in mod special de Kang Dae Sung, tie?:))
16 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Aha..suna interesant:x
Am primit atatea recomandari de seriale istorice...o sa incep sa ma uit dupa ce termin asta la care ma uit akm...nu prea imi plk sa ma uit la mai multe idata ms:D
20 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Thanks:*
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
SS501:X
KAT-TUN<3
Big Bang
Shinwa
Rain
Arashi:x
Asta in mod special
11 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Nu...e fain:d?
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
dap...tu?
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Da..poate din cauza ca am vazut primul meu drama cu el:))
daca ti'a placut scent of a woman ti'ar putea place si Yuuki(eu am vazut filmul si am plans aproape de la inceput pana la sfarsit:( )
e tot despre o bola numai ca aici este una cronica:D
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Hey I saw that you seen A moment to remember:D
I herd abot it and I'm very curious if it's as good as it's told to be:D
Could you help me?
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Sincer..nu am terminat animeul:D
Dar da drama ii mult mai romantica...nu se compara si nu mai ii ea asa mica tot timpul(asta ma enerva la culme).Aya Oomasa makes a perfect pair with Kamenashi kazuya:X
8 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Stiu!era una dintre actritele mele preferate(Taiwan).Nu mi'a venit sa cred ca s'a retras:(
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Yamato Nadeshiko Shichi Henge merita vazut:))..dak nu ai chef de ceva deep:).
e foarte amuzant si este si romantic(cred ca poti spune)..oricum is acolo niste tipi foarte faini:))
63 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Am avut si eu initiativa sa ma uit la Mr. Brain, dar am uitat si nu m'am mai reapucat.Cred ca o sa'l urmaresc dupa ce termin ce am acum:))
12 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
I'm impressed with your list:d
You have great taste
M'am tot gandit sa incerc dar nu am fost in acel mod de a ma uita la sad storie:D
oricum am degand sa ma uit cu prima ocazie:D
prima mea drama a fost Perfect Girl evolution(nu cred ca poti sa o numesti drama:)) )oricum am ramas fermecata de Kamenashi Kazuya:D
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Si eu am incercat Tokyo Juliet(din cauza lui ariel Lin)da nu mi'a placut.Actiunea a fost prea grabita.Gokusen este unul dintre serialele mele preferate si MatsuJun un actor extrordinar:X
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Same..si nu l'am ascultat pana acum:D
Am cautat si toate melodiile lui is frumoase:X
playful Kiss, Boys over flowers si dak se pune dream high(cameo)
oricum imi plk cum joaca foarte mult:X
apropo dak iti place de el te'as sfatui sa urmaresti We got merried:))
ii un talkshow...foarte amuzant:))
Dar ma straduiesc:))
do you like KAT-TUN too?:x
Din Big Bang imi place in mod special de Kang Dae Sung, tie?:))
Am primit atatea recomandari de seriale istorice...o sa incep sa ma uit dupa ce termin asta la care ma uit akm...nu prea imi plk sa ma uit la mai multe idata ms:D
KAT-TUN<3
Big Bang
Shinwa
Rain
Arashi:x
Asta in mod special
daca ti'a placut scent of a woman ti'ar putea place si Yuuki(eu am vazut filmul si am plans aproape de la inceput pana la sfarsit:( )
e tot despre o bola numai ca aici este una cronica:D
I herd abot it and I'm very curious if it's as good as it's told to be:D
Could you help me?
Dar da drama ii mult mai romantica...nu se compara si nu mai ii ea asa mica tot timpul(asta ma enerva la culme).Aya Oomasa makes a perfect pair with Kamenashi kazuya:X
e foarte amuzant si este si romantic(cred ca poti spune)..oricum is acolo niste tipi foarte faini:))
You have great taste
oricum am degand sa ma uit cu prima ocazie:D
prima mea drama a fost Perfect Girl evolution(nu cred ca poti sa o numesti drama:)) )oricum am ramas fermecata de Kamenashi Kazuya:D
Am cautat si toate melodiile lui is frumoase:X