1.Japanase
2.Korean
3.Taiwanese
La Tv nu am vazut decat Queen Seon Duk, dar cum zice si oOniX urmares si eu pe Euforia sa vad ce dau:)) da cam le'am vazut pe toate:D
6 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Ii pianist nu?:X
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Apropo...eu am inceput cu cele japoneze...le consider clasicele pt mn:))...dupa imi plac cele koreene..nu am prea urmarit the Taiwanese ones:D
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
ii jumate jumate:))
Da na cred ca o sa fie totu bn:)
nu imi fac griji prea mari:D
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Cat ii de frumoasa:X...nu am auzit'o pana akm..mersii muuulttt:X
it's such a great movie.i cried so much at it:(( i can't believe that kame-kun died
1 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Cati ani ai?:)
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Eu am auzit pt prima oara de ele in Boys over Flowers:X
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Da stiu:)
Oricum mi'a luat destul de mult sa dau de sit'ul asta:D
Ma bucur foarte mult ca l'am gasit:)
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Pai stiu ca ma uitam la un anime si am gasit live action(Perfect Girl Evolution)de atunci il ador pe Kamenashi Kazuya:))
Si uite asa am tot cautat seriale si filme la care sa ma uit:))
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Dap ii foarte bun serialul.Vad ca nu esti decat la episodul 11....mai un pic si incep scenele de gelozie si Lee Shin arata cat tine la ea.Sa sti ca merita:D
Eu sunt Daiana:).Timisoara:))
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
:))
si eu am inceput cu anime, manga, live action si seriale:))
De atunci astea imi ocupa serile:))
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Bn:))
de unde esti?
53 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Mersii pt accept:D
23 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
:)) Ai dreptate
Totusi drept ii ca am ramas destul de dezamagita de faptul ca in cercul meu putin au auzit de asian dramas/movies.
21 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
i also love Ai Otsuka's melody planetarium and Utada Hikaru's Flavour of life:X
You should listen to them:D
0 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
I love Rain too:X Love Song is my favorite:D
14 0
P
OnDeprecated profile comment•Feb 20, 2012
ProfileDeprecated profile comment
Ms pt accept:D
Nu ma gandeam ca o sa gasesc atatia romani aici:)
2.Korean
3.Taiwanese
La Tv nu am vazut decat Queen Seon Duk, dar cum zice si oOniX urmares si eu pe Euforia sa vad ce dau:)) da cam le'am vazut pe toate:D
Da na cred ca o sa fie totu bn:)
nu imi fac griji prea mari:D
Oricum mi'a luat destul de mult sa dau de sit'ul asta:D
Ma bucur foarte mult ca l'am gasit:)
Si uite asa am tot cautat seriale si filme la care sa ma uit:))
Eu sunt Daiana:).Timisoara:))
si eu am inceput cu anime, manga, live action si seriale:))
De atunci astea imi ocupa serile:))
de unde esti?
Totusi drept ii ca am ramas destul de dezamagita de faptul ca in cercul meu putin au auzit de asian dramas/movies.
You should listen to them:D
Nu ma gandeam ca o sa gasesc atatia romani aici:)