Details

  • Last Online: 1 day ago
  • Location:
  • Contribution Points: 0 LV0
  • Birthday: December 02
  • Roles:
  • Join Date: January 15, 2013
P
On Deprecated profile comment Nov 28, 2013
Profile Deprecated profile comment
i pocela sam gledat flower boy next door, treca drama od te flowerboy fransize iako price nemaju nikakve veze jedna s drugom.. sad nju gledam jer kad sam pocela coffee prince sam se dvoumila izmedu njih dvije pa na kraju odlucila se za cp. ali sad kad sam s njom gotova isla sam gledat ovu, i drago mi je da sam isla ovim redoslijedom jer bi inace mi cp zavrsio isto kao chuno i flowerboy band, nakon tih 10ak ep bi prestala gledat jer mi se nebi dalo zbog dosade.
ova drama je fuuuul dobra, ful mi se svida, toliko da sam danas samo odgledala 8ep!!!! staaaari moj!! dobro, pomaze i to sto je trajanje ep 45min. e i glavnu likicu glumi ova sto glumi cha eun sang iz heirs. ova drama mi je dobra jednako kao i flowerboy ramyun. i sad si razmisljam malo - pa jebote sta su onda flowerboy band napravili tako kiselom i sivom, a ove dvije ful onako svijeze i vedre i zanimljive. al mozda opet prica bude bolja nakon tih 5epizoda sto sam pogledala od band drame pa cu eto, nakon next door gledat band :\
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 28, 2013
Profile Deprecated profile comment
legal high ti je bas ono ismijavanje i kao pretjerivanje i to, ful smijesno. bas stvarno obozavam tog lika, predobar je! i glumac koji ga glumi je savrsen kako ga je odglumio...

ja sam gledala samo onaj 8upper do sad, onaj film sto sam ti bila govorila sto je bezveze. ali lik dobro glumi. a ova drama mislim da bi ti se mogla cak i svidjet, slican je malo legal high s tim da legal high je skroz onako ridiculous (pokusavam se sjetit hrvatske rijeci ali ne uspijevam, haha), a yorozu je onako mrvicu ozbiljnija, obicna komedija s kao nekakvim misterijem. fora je stvarno i ove 4ep sto su prevedene do sad su super, jedva cekam jos.

a da, kad procitam i vidim malo i onda si pomislim da je ionako on-going pa zasto ne provjerit. tako da te aktualne su mi nekako fora, a i jebiga kad me privuku na prvi pogled :P
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 27, 2013
Profile Deprecated profile comment
legal high je prejak kao i prva sezona.. bas je strva, obozavam tog lika i tu seriju. ma sve likove!!

fortune telling mi je isto dugo na listi bio samo sam cekala da ep s prijevodom budu dostupne za gledat.. isto je super, fora je. nishikido ryo, ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh stari moj!!! ohhhhhhhhhhhhhhhh ne mogu pricat... ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
gledaj! vrijedi. fora je stvarno. (za gledat preporuca drama.net jer bas ima lijepu kvalitetu videa za razliku od gooddrama i slicnih stranica, a kad trazis za gledat trazi pod japanskim imenom sto imas sa strane)

a pocela sam i beautiful guy gledat zbog jang geun suk-a. onako je, bas je manga-sta - nestvarna ful. ali dobro, mozda postane dobra, pogledala sam samo jednu ep, trenutno se emitira. mislim da ce mi ova bit isto kao heirs, gledat cu ju tjedno, a ne kad zavrsi jer mislim da ju nebi mogla pogledat cijelu u sutu
0 0
On Legal High 2 Nov 27, 2013
Title Legal High 2
i miss miki sensei and his crew. hanyu is ok, but i like miki's char better :(
1 0
On Coffee Prince Nov 25, 2013
i finally got around to watch this even tho i was reluctant. seeing as it is a gender-bender i thought there would be a lot of things that would annoy me when it comes to this genre. suprisingly it didn't and i enjoyed it a lot. it really wasn't what i expected it would be.
but still i found it a bit tiring and boring towards the end. after the 10th ep or so it started to drag on a lot and lost its exciting point. i think the drama should have ended around 13th ep. the last three eps were totally unnecessary. i like watching almost one whole episode long happy ending, but in this case it seemed that the happy ending was happening for 3-4 eps, and we're just waiting for that THE END part to finally show on the screen. really too bad for that, otherwise the drama was really good and i loved all of the characters :)
1 0
P
On Deprecated profile comment Nov 15, 2013
Profile Deprecated profile comment
a da, jebiga :\

ma da, kzem ti, mislila sam da ce me zivcirat, ali na kraju nitko nije :P
svi su likovi tamo prejaki!
ali starci, jame meni, oni su nesto posebno, bas stvarno jesu.. samo kad ih se sjetim se smijem :P
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 13, 2013
Profile Deprecated profile comment
ja sam bila maknula ghost s liste, jer nekako nemam zelju gledat, ja sam vise za ovako blesave neke drame i vesele i cudne. a malo ozbiljnije - e to onda mora bit nesto do jaja kao kazoku game ili twdr. pa vidis i sama da se jedva borim s chunom i flower boy bandom, hahahaha. nikako ih pogledat do kraja jer imaju ozbiljniju temu, nema komedije :\

waaaaaaaaaaaaaaaaaa bas mi je drago sto si pocela to gledat i sto ti se svidja!!!!!
daaaa ful je super. ja sam mislila da mi se nece svidjat glavna likica, pa sam mislila dobro gl likica je dobra, ali ova njena frendica ce mi stoposto ic na zivce kasnije... i nije!!! nije!!!
nitko mi nije isao na zivce u toj seriji, ali bas nitko! bar se ne sjecam da je, hahaha
super su mi svi, prica je ful dobra, fora je i to sto se baca naprijed i nazad u vrijeme. astarci njeni su nesto posebno, bas su prejaki!
e i oni su isto u 1994, kao isti likovi s istim imenima, samo naravno sad su roditelji od ove gl likice, dakle nemaju veze s 1997. i 1994 je isto super, ja sam odgledala samo prvu ep i sad cekam da se zavrsi da mogu odjednom sve pogledat. bas mi je tako dobra!!!!

0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 11, 2013
Profile Deprecated profile comment
ja sam pogledala do ep 8, pa sam malo stala dok se ne nakupi jos par epizoda :)
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 10, 2013
Profile Deprecated profile comment
a nije los ost da..
hehe, tek sad si skuzila, hehe :P

ma pogledala sam samo 5ep, ali svejedno ne zelim odustat! :P
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 8, 2013
Profile Deprecated profile comment
a cuj, to je taj stil - bogati lik i siromasna likica...

a da, znam da ovo dvoje nece zavrsit skupa pa mi se onda nekako ni neda gledat, ali ne volim ostavljat nedovrsene poslove tako da cu pogledat ju, jedan dan :P
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 5, 2013
Profile Deprecated profile comment
gad je, ali ne mogu ga mrzit!!!!! ne moguuu :(
da i mene isto, ful puno njih me zivcira, jedino kwb ne, hahaha :P
e da i od gl. likice mama, ona mi je zakon.

jooooj moram vise zavrsit flower boy band uffff.. i chuno isto... ufff :P
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 5, 2013
Profile Deprecated profile comment
da ona ce ti bit bolja kasnije. iako je jos uvijek malo onako za nazivcirat te, ali ne kao na pocetku.
kwb ti se mozda malo zgadi, ali meni je svejedno dobar jos uvijek.... lik ima problema nekih, zao mi ga, hehe

posto sam bila gledala malo anime (i nisam zavrsila), znam otprilike kakvu atmosferu ima i o cemu se otprilike radi. pa nekako ne bih onda to gledala :\
0 0
P
On Deprecated profile comment Nov 3, 2013
Profile Deprecated profile comment
nisam ni ja, a vjerojatno necu ni uspjet ih popamtit :P
ma mene malo zivciraju te zenskice, i ova glavna i ova zarucnica i ova cura od najboljeg prijatelja od eun sang. ostale ni ne znam. ali ful su mi fora mama i madam, hahaha. bas su ono kao comedy duo :P

ma naravno da cu pogledat! to mi je bila namjera skroz od pocetka, samo sto sam tek sad bila skuzila da je nisam dodala na listu :P
0 0
P
On Deprecated profile comment Oct 29, 2013
Profile Deprecated profile comment
aa super. ona ti se vrati tek tako negdje u 3. ep. a sve sto se tice 'merke me zivcira tamo. ful cijela radnja, bas nekako za nazivcirat je ta prica tamo, haha.. uostalom vidjet ces. kad se vrati je bolje :)
a da, nisi ga mogla dozivit jer ima ful dosta likova, pa dok ih se svih prikaze i to. a i nije bas najsarmantniji u toj ep. :P

e ja tek jucer skuzila da rooftop nisam imala na listi, haha. a to mi je jedna od drama koje mi imaju visoki prioritet za pogledat, hahaha :P
0 0
On Legal High Oct 27, 2013
Title Legal High
this is one of the best dramas ever created! i had the most fun time watching this. pummped up for the 2nd season as well :D
0 0
Replying to nince Oct 27, 2013
Title Legal High 2
can i watch it without watching the first season ?
yes you can.. but i wholeheartedly recommend that you watch the 1st season as well. not cause of the plot (there isn't one really) but because you'll just want more. it's really awesome drama, one of my fav. i fell in love with it on the first ep!
i haven't watched any ep from the 2nd season yet but i watched the trailer for it, and because of that trailer i went on to watch the 1st season first thinking that it shouldn't be much different. and it isn't. is just as awesome and ridiculous and plain amazing as it is in that trailer :D
0 0
P
On Deprecated profile comment Oct 27, 2013
Profile Deprecated profile comment
ta s nishikidom ryoom se zove welcome to omomiyo fortune teller shop, tako nekako.. zanimljiva mi se cini pa cu gledat, ali tek kad se zavrsi :D

da, najbolje je tako, ne razmisljat nego kako ti dode.. ali ako budes odlucila gledat neku koju sam vec pogledala mi javi. i naravno ako gledas neku za koju ja jos ne znam, a do jaja je, onda obavezno javi :P

ja sam sebi neki dan brisala listu onoga sto kao zelim gledat. pa sam pobrisala ful puno onih povijesnih drama jer nekako mislim da ih nikad necu pogledat pokraj toliko toga sto bas zelim gledat, a njih sam bila stavila na listu zato sto su bile popularne i stalno se pricalo o njima kao nekakvim super dramama, a meni po sinopsisu nis posebno :P

e super, vrijedi pogledat. ali ipak mi nice man nije u top 5 jer tamo stavljam drame koje bi mogla i drugi put pogledat jedan dan.. ovu nebi, nekako je naporna, previse mi uzme vremena na razmisljanje i sve. a i nebi mi bio gust gledat kad znam kako i sta se iza svega onoga dogadalo :\
0 0
P
On Deprecated profile comment Oct 23, 2013
Profile Deprecated profile comment
e ja pocela nice man (innocent man - kakogod).. i stvarno je do jaja!!! :P
super je drama. ako odes na njenu stranicu i procitas onaj prvi review sto je kao u natuknicama - sve je istina. iako ti se mozda cini cliche prica i gdje mozes vidjet kako ce zavrsit - ne mozes! stvarno, ne mozes uopce vidjet kud ce pricat otic sad, a kraj da i ne govorim. odgledala sam 7 ep, a nemam blage na koji nacin bi se mogla zavrsit. jedino sto znam je da ce se valjda sretno zavrsit, a to znam zato jer na stranici na kojoj je gledam sam slucajno vidjela facebook komentar nekoga da je napisao da mu je drago da se serija zavrsila sretno. pa tako da eto, valjda se stvarno zavrsila sretno.
dva dana ju vec gledam i pomalo mi je vec dosta, svaka ep traje po sat vremena, a sve je onako ozbiljno i to, fali mi smijeha i blesavosti pa cu mozda sad nesto ovako bezveze i blesavo ic pogledat, cisto da odmorim mozak :P
uglavnom, mislim da bi se tebi ova drama svidjela jos vise nego meni
0 0
P
On Deprecated profile comment Oct 23, 2013
Profile Deprecated profile comment
da ima sad neka nova drama s njim, sad se emitira. on glumi kao nekog prevaranta (pretvara se da je fortune teller). cini mi se zanimljivo pa sam stavila na listu :D

haha, a da to se zna dogodit, ne razmisljas nego samo tupis jedno :P

da obavezno 1997. a 1994 je isto zakon! stvarno je. ja pogledala prvu ep i sad necu dok se ne zavrsi jer mi je predobra da cekam svaki tjedan po jednu ep :P

meni wild romance po sinopsisu zvucala zanimljivo i zabavno - sto i je. ali da, dosta negativnih strana mi ima, pogotovo to rastezanje i ta glavna likica. ponekad mi je carica, ali u vecinu slucajeva bi ju uffffff
tako da, nemoj gledat. ako te ni prica nije privukla niti malo, onda stvarno nema nikakvog razloga da ides gledat :D

aaaa fora zvuci. ali svejedno mislim da mi se ne bi svidjela pa eto, propustam ovu :P
ali posalji tih par izrekica i to sto si zapisivala, to bi htjela cut :D
0 0
P
On Deprecated profile comment Oct 21, 2013
Profile Deprecated profile comment
i btw - wild romance ti nit preporucujem nit ne preporucujem.. kako god zelis.. ali zbog stvari koje sam ti napisala u fb-u, da skratim:
poz - lee dong wook, zanimljiva prica
neg - glavna likica i rpica koja se malo nekako rasteze bezveze.

e da jos jedna pozitivna stvar je drugi par, manager od glavnog lika i najbolja frendica od glavne likice. njih dvoje su mi najzesci u toj drami i da znas da bi rado gledala neku dramu o samo njih dvoje. prejaki su :D
0 0